Корзина
7 отзывов
+380
98
566-71-23
+380
97
353-81-10
Про зміну ПРАЙСУ та форми роботи з плівками ПВХ

Про зміну ПРАЙСУ та форми роботи з плівками ПВХ

27.03.17

Шановні партнери

  1. У зв'язку з неодноразовим подорожчанням металів, які ми використовуваємо при виробництві наших дверей ми змушені ввести в дію новий прайс на нашу продукцію.
  2. Також хочемо повідомити, що після неодноразових звернень від вас, а також після появи на ринку України в 2017 році великої кількості нових плівок ПВХ, ми прийняли рішення відкрити можливість для вас замовляти наші двері в будь-якій плівці, будь-якого виробника. Базовими, як і раніше, являються плівки із нашого каталогу 2017 року, які ви можете замовити у наших менеджерів, але від нині для вас не існує обмежень. Для себе ми визначили як лідерів таких постачальників плівок:  ТМ «Термопал»,  «Артель», «VDM». Обобливо звертаємо вашу увагу на колекцію ТМ «VDM», хоч працювати з даною компанією дуже складно, достатньо часто популярні плівки відсутні в наявності. Каталоги плівок даних ТМ ви також можете замовити у нас.
  3. Через велику кількість плівок ми вирішили змінити форму наших прайсів, так як вони виходять дуже об'ємні і розібратись в них буде зовсім не просто. Тому ви будете отримувати прайс тільки на складську програму, а для прорахунку нашої продукції в різних конфігураціях моделей та покриттів звертайтесь до наших менеджерів. Вони озброєні програмою «Конструктор» яка швидко прорахує всі варіанти, як правило, це 30 секунд.
  4. Нагадуємо вам, що після підготовки до сезону 2017 року ми значно скоротили термін виконання замовлень до 14 календарних днів. Для нас, це серйозний крок вперед, який доволить вам не втрачати своїх клієнтів із за довгого періоду очікування.
  5. Готуючись до нового сезону ми розробили багато нових моделей і зовсім скоро ви будете мати змогу подивитись їх на нашому сайті. Додатково ми проінформуємо вас листами. Для нас важливі ваші враження та відгуки тому, що ті моделі, які вам сподобаються поповнять нашу складську програму.

 

Бажаємо вам з оптимістичним настроєм розпочати роботу в новому сезоні та отримати очікувані фінансові результати.